Damrak lager van start
De AEX moet tegen de een procent inleveren na verliezen op Wall Street en de Aziatische beurzen.
Het Damrak gaat lager van start na verliezen op Wall Street en in Azië. Futures van de AEX verliezen 0,8 procent, in lijn met de openingsverliezen voor de andere Europese beurzen. Gisteren sloot de AEX met een verlies van 0,8 procent op 333,14 punten.
Op de beurs van Tokio is de Nikkei 2,6 procent lager gesloten op 9.292,85 punten – de laagste stand in drie weken tijd – vanwege een verdere appreciatie van de yen. De Chinese beurzen noteren licht lager nadat uit cijfers van het Chinese statistiekbureau bleek dat de economie aan het afkoelen is. In de rest van Azië verloor de Australische S&P ASX 1,8 procent. De Koreaanse Kospi leverde 1,3 procent in.
Wall Street wist gisteren de verliezen wat te beperken nadat de Fed aankondigde de opbrengsten van aflopende hypotheekobligaties te herinvesteren in langlopend staatspapier. De centrale bank waarschuwde dat het tempo van het herstel matiger is dan eerder was aangenomen. Zoals verwacht bleef de rente “voor geruime tijd” ongewijzigd op 0 tot 0,25 procent. De Dow-Jones verloor 0,51 procent op 10.644 punten. De breder samengestelde S&P 500 eindigde 0,60 procent lager op 1.121 punten en de Nasdaq daalde 1,24 procent tot 2.277 punten.
- Beursagenda: macro-economisch
- Beursblik: mogelijk eerste renteverhoging ...
- Wekelijkse hypotheekaanvragen VS dalen
- ESM-chef Regling ziet vooruitgang in finan...
- Monti wil lagere inkomens ontzien
- Beursupdate: TNT Express lager op stil Damrak
- Beurzen dalen in bange afwachting
- Crisislanden eurozone halen begrotingsdoel...
- Beurzen wachten op cijferseizoen
- Beurzen wachten op cijferseizoen
- Beurzen bezorgd over kwartaalcijfers
- 'Financieel product moet verplicht eenvoud...
- Beurzen bezorgd over kwartaalcijfers
- Griekse schuldeisers kunnen het niet eens ...
- NEPROM: `Niet alleen naar Den Haag wijzen'
- Beursupdate: openingswinst Damrak verdampt...
- Beursblik: plaatsing obligatie door Van La...
- AEX levert openingswinst in
- Beursblik: boekverlies ING Direct UK grote...
- NHG opnieuw verlaagd
- NHG opnieuw verlaagd
- AEX opent met winst
- 'Hogere opening AEX'
- Duitse bunds eindigen hoger
- Zwakke start nieuwe beursweek

De Gouden Aankooptips!