Leads Frisia en Becam naar DGA
De sites van de DSB-labels Lenen.nl, Frisia, Postkrediet en Becam komen sinds het faillissement van DSB Bank in oktober terecht bij de Hollandse Krediet & Verzekeringscentrale, een onderneming van kredietbemiddelaar DGA Financieel Adviseurs in Zeeland. Deze DSB-dochter is niet failliet en staat nog in de etalage.
Dat blijkt uit de antwoorden van minister De Jager (Financiƫn) op Kamervragen van Kees Vendrik (Groen Links). De leningen worden door DGA ondergebracht bij diverse geldverstrekkers.
De DSB-curatoren hebben inmiddels laten weten dat klanten die nog geld moeten betalen aan de bank, schuldvermindering kunnen krijgen als blijkt dat DSB bij het advies de zorgplicht heeft geschonden. "Wij hebben na overleg met de crediteurencommissie en de rechter-commissaris besloten dat schade in mindering zal worden gebracht op de schuld die de klanten aan DSB Bank hebben als klanten met curatoren overeenstemming bereiken over de hoogte van de schade of als uit een onherroepelijk vonnis blijkt dat schade moet worden vergoed." Wel blijven klanten verplicht de maandelijkse betalingen te doen, benadrukken de curatoren, die mensen met betalingsproblemen wel een regeling willen aanbieden.
- Hommeles bij Belgische deelneming Value8
- Shell koopt FPSO van SBM Offshore
- Aandeelhouders Holland Colours keuren divi...
- Lager slot in Amsterdam
- HSBC verplaatst 1.000 banen naar Parijs bi...
- AkzoNobel zegt ontmoeting met Elliott af
- Beursagenda: macro-economisch
- Beursagenda: buitenlandse fondsen
- Beursagenda: Belgische bedrijven
- Beursagenda: Nederlandse bedrijven
- Amerikaanse groothandelsvoorraden stijgen
- Aantal Amerikaanse vacatures daalt
- Beursblik: Credit Suisse ziet aanjagers vo...
- Wall Street richting lagere opening
- Beursblik: mogelijk eerste renteverhoging ...
- Passagiersvervoer Lufthansa naar recordniveau
- Futures duiden op licht lagere opening Wal...
- Werkloosheid stabiel in OESO landen
- ICT maakt flinke energiebesparingen mogeli...
- Grieken gaan opnieuw staken
- VS-FUTURES: Wall Street gaat lagere openin...
- AEX technisch plaatje verzwakt!
- Brussel geeft industrie duwtje in de rug
- Wekelijkse hypotheekaanvragen VS dalen
- ESM-chef Regling ziet vooruitgang in finan...

De Gouden Aankooptips!